24 listopada 2012

ZAPROJEKTUJ PIERNICZKI - KONKURS Z FOREMKI.PL I STAEDTER

Dzisiaj chciałam Was zaprosić do wzięcia udziału w pierwszym konkursie zorganizowanym na moim blogu, który organizuję wspólnie ze sklepem internetowym foremki.pl i firmą Staedter Polska.
Sklep foremki.pl jest głównym przedstawicielem niemieckiej firmy Staedter na rynek polski. Staedter posiada największy wybór produktów związanych z dekoracją artystyczną ciast i innych słodkości. Posiada bardzo bogatą ofertę foremek i akcesoriów zdobniczych. Staedter to doskonałe wyposażenie kuchni osoby kochającej pieczenie ciast i ciasteczek, ale także pracowni cukierniczej specjalizującej się w tworzeniu artystycznych wyrobów cukierniczych. Przy tym wszystkim produkty te są wykonane z najwyższych jakościowo materiałów i z niezwykłą starannością.Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

1. Konkurs polega na zaprojektowaniu pierniczków. Jak to zrobić? Wybierzcie ze strony foremki.pl najciekawszy według Was wzór foremek i na podstawie tych foremek na kartce zaprojektujcie ich dekorację. Technika jest dowolna, możecie namalować kredkami, farbkami, wykleić, powycinać... tu już pozostawiam Wam wolny wybór i Waszej wyobraźni :) , a do projektowania pierniczków możecie zachęcić oczywiście najmłodszych.

2. Jak już puścicie wodze fantazji, zróbcie Waszej pracy zdjęcie i prześlijcie mi je na adres torcikownia@gmail.com , wraz z imieniem i nazwiskiem. W tytule wiadomości proszę wpisać: "Zaprojektuj pierniczki - konkurs z foremki.pl i Staedter".

3. Możecie zaprojektować jeden pierniczek, ale też i kilka, ważne jednak jest to, aby projekty były na jednym zdjęciu. Do konkursu jedna osoba, może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

4. Wszystkie nadesłane zdjęcia (w oryginalnym rozmiarze bez zmniejszania!), które do mnie dotrą i będą zgodne z zasadami, będę na bieżąco umieszczać w specjalnie w tym celu utworzonym albumie Torcikownii na facebooku. Album będzie miał nazwę "Zaprojektuj pierniczki - konkurs z foremki.pl i Staedter".

5. Konkurs zaczyna się z dniem dzisiejszym, tj. 24.11.2012r., a kończy się dnia 5.12.2012r. o północy. Rozwiązanie konkursu nastąpi 6.12.2012r. w Mikołajki :)

6. Zwycięzcy w konkursie zostaną wyłonieni przez Torcikownię i przedstawiciela firmy Staedter Polska.
Trzy zwycięskie prace zostaną opublikowane na moim blogu.


A jakie są nagrody? Otóż czekają na Was m.in. fantastyczne zestawy foremek od firmy Staedter.

I miejsce:
- zestaw foremek do samodzielnego przygotowania szopki bożonarodzeniowej (materiał stal nierdzewna, 11 elementów 5-9cm, wymiary szopki 29x10x17cm)
- cukier dekoracyjny złoty świecący (170g) II miejsce:
- zestaw wycinarki i trzech stempelków z motywami bożonarodzeniowymi (średnica stempelków 6cm)
- tylka do dekoracji pierniczków i worek dekoratorskiIII miejsce:
- zestaw foremek do stworzenia chatki z piernika (materiał plastik, 7 elementów, wymiary gotowej chatki 15x19x21cm)Każdy uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem konkursu.

Życzymy powodzenia!
Torcikownia, Staedter i foremki.pl :)

13 komentarzy:

 1. Zachęcam do wzięcia udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba ten konkurs! Koniecznie spróbuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. JUz zbieram pomysły.Fajnie,że nie kolejny konkurs zw.z dekorowaniem lukrem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och uwielbiam pierniczki a nagrody takie wspaniale kuszące! Muszę latorośl zagonić do twórczej pracy ;-) Ostatnio stwierdził, że chce być cukiernikiem :-P

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dzieci(5 lat) również mogą brać udział w konkursie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak najbardziej :) . W konkursie nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, liczy się po prostu pomysł.

   Usuń
 6. Czy można zamiast na kartce przedstawić pierniczek jak element biżuterii? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może być to element biżuterii, ale oczywiście własnoręcznie wykonany.
   Zgłoszone zdjęcie nie musi przedstawiać tylko prac zrobionych na kartce, mogą to być też np. już gotowe udekorowane pierniczki... jest tu na prawdę duża dowolność interpretacji, jedynie co to sami musicie to przygotować :) .

   Usuń
 7. dziękuję bardzo za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy można spodziewać się wyników konkursu?

  OdpowiedzUsuń