5 lutego 2014

TORCIKOWNIA W SZKOLE

Podczas ferii zimowych 27-go stycznia, miałam okazję poprowadzić zajęcia wśród uczniów uczęszczających na kółko plastyczne w Szkole Podstawowej nr 3 w Kościerzynie.
Jak się okazało dzieci najbardziej czekały na pieczenie i dekorowanie ciasteczek (no i przede wszystkim na ich zjedzenie).Po umyciu rąk, zabraliśmy się za przygotowywanie stanowisk.
Biali od mąki z ogromnym zaangażowaniem wycinaliśmy kolejne ciastka, a niektóre z nich jeszcze przed upieczeniem zostały udekorowane kolorowymi m&m'sami.


W czasie, kiedy czekaliśmy aż wszystkie ciasteczka się upieką, pokazałam dzieciom jak w najprostszy, ale i ciekawy sposób można zrobić z modeliny misia. W efekcie wyszła nam piękna gromadka kolorowych miśków.

Z pewnością mogę stwierdzić, że miałam ogromną przyjemność, poznać wspaniałych młodych ludzi, ciekawych i dociekliwych, zadających mnóstwo pytań, zainteresowanych tym czym ja sama na co dzień się zajmuję.
Ogromnie dziękuję Pani Beacie Klasa za zaproszenie i możliwość poprowadzenia zajęć, oraz wspaniałym dzieciom i ich rodzicom... bez nich nic by się nie udało :) .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz